EVDE ANTİJEN TESTİ HİZMETİ

EVDE ANTİJEN TESTİ

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Mobil Sağlık Ekibimizi Yönlendirelim . Detaylı Bilgi için bizi arayın.

EVDE ANTİJEN TESTİ HİZMETİ

COVID-19 ANTİJEN TESTİ HİZMETİNİ EVDE YAPIYORUZ

Mobil sağlık ekiplerimiz evinize & işyerinize hatta siz nerede olursanız olun geliyor ve evde antijen testi hizmeti veriyor. Alınan test örnekleri anlaşmalı labaratuvarlarımızda incelenmektedir. 

Laboratuvar ortamında yapılan testler Antikor testi ve Antijen testi olarak ikiye ayrılır.

EVDE ANTİJEN TESTİ Tamamen steril ekipmanların desteğiyle yapılan test işlemi sonucunda sizlere iletilmektedir. Mobil sağlık ekiplerimizin Evde Antijen Testi hizmeti verdiği bölgeler; İstanbul , Kocaeli ve İzmit bölgesidir. Evinizde , işyerinizde , havalimanında vb. yerlerde  bizi arayabilirsiniz.

Labaratuvar Testleri

Alınan test örnekleri anlaşmalı labaratuvarlarımızda ve hastanemizde test edilmektedir

Uzman Kadro

Sektördeki başarımızı uzman kadromuza borçluyuz. Çalışkan , azimli , güvenilir ekibimiz sizlere hizmet vermeye hazırdır

Hızlı Ve Güvenilir Test

Test sonuçlarının size ulaşması en fazla 6 saat sürmektedir. Çıkan sonuca göre arayıp bilgilendirileceksiniz

Antijen Testi Nedir ?

Anlık olarak hasta olup olmadığınızı belirleyen testlere antijen testi denir. COVID-19 Antijen testi ise adından da anlaşılacağı üzere, kişinin anlık olarak COVID-19 olup olmadığını belirleyen testtir. COVID-19 Antijen testi ile tüm bireyler, o anda virüsün vücutlarına etki edip etmediğini görme imkânına sahiptir. 

Antijen testi, hastalık riski taşıyan herkese rahatlıkla uygulanabilir. Testin yapılmasındaki asıl amaç, kişinin o anda COVID-19 hastalığına sahip olup olmadığını tespit etmektir.      

Özellikle de pandemi döneminde tüm bireylerin, düzenli aralıklarla antijen testi yaptırmaları, hem kendilerini hem de çevrelerini koruma altına almaları açısından büyük önem arz etmektedir.

COVID-19 Antijen testi için herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamakla beraber, testin tüm bireyler tarafından uygulanması tavsiye edilir. 

Antijen Testi Neden Yapılır?

 
Koronavirüs salgını, pek çok kişiyi ve buna bağlı olarak birçok sektörü olumsuz etkiledi. Bunun yanı sıra virüs, insanlar arasında çok farklı bir şekilde seyretmeye başladı. COVID-19 pozitif olan bazı kişiler herhangi bir belirti göstermeden bu hastalığı atlatırken, yine aynı hastalıktan kaynaklı olarak hayatını kaybeden binlerce insan oldu. Bu nedenle, bu süreçte bazı hastalar ‘’taşıyıcı’’ olarak nitelendirilmiştir. 
Taşıyıcı hastaların bu konuda bilinçli olmaları, diğer insanlara virüsü bulaştırmayı engellemek ve yayılım hızını azaltmak adına hayati öneme sahiptir. ‘’Antijen testi neden yapılmalıdır?’’ sorusunun en net cevabı da budur. Zira antijen testi sayesinde herkes, son derece rahat bir şekilde, virüsün vücuduna etki edip etmediğini görme imkânına sahiptir.
 Böylece, anlık olarak kişinin vücudunda hastalık olup olmadığı saptanabilir ve bu sayede gerekli önlemler erkenden alınabilir.

 

TÜM TEST HİZMETLERİ

Sağlıklı, Güvenilir ve en hızlı şekilde COVID-19 test hizmeti alın.

Sıkça Sorulan Sorular

Antijen testine dair merak ettiğiniz detaylar, dilerseniz Whatsapp Destek hattı veya çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken Whatsapp Destek Hattı veya Çağrı Merkezimizi arayarak randevu oluşturmaktır. Firmamız bulunduğunuz lokasyona , evde , işyerinde , otelde , havalimanında siz nerede olursanız olun mobil sağlık ekibi yönlendirmektedir. Üstün ve modern teknoloji kullanan mobil sağlık ekiplerimiz tarafından steril bir şekilde test işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Sağlık Bültenine Abone Olun & Bizi Takip Edin

Abone Ol ve Daha Fazla Bilgi Al

Gelişmeleri , sağlık haberlerini mail olarak almak ister misiniz?

İletişim Bilgileri

Mobil Sağlık Ekibi & Randevu Al

Doğru bir teşhis almak, yaşayabileceğiniz en etkili deneyimlerden biri olabilir.
evde pcr testi
Copyright © 2021 www.evdemobilsaglik.com Tüm Hakları Saklıdır Webtasarım
العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe
Call Now Button7/24 ÇAĞRI MERKEZİ