Evde Antijen Testi Nasıl Yapılır?

Herhangi bir sorunuz mu var?

Bizi Aramaktan Çekinmeyin. Çağrı Merkezi Personelimiz 7/24 Hizmetinizdedir!

Haber Kategorileri

Evde Antijen Testi Nasıl Yapılır?

Evde Antijen Testi Nasıl Yapılır ? COVID-19 virüsünün N proteini denilen bir parçacığını araştıran ve hızlı sonuç veren testlerdir. COVID-19 antijen testi burun-boğaz sürüntüsü yöntemi ile uygulanır, test sonuçları ise yaklaşık 15-20 dakikalık bir süre içerisinde çıkar. .

Evde Antijen Testi Nasıl Yapılır

Pozitif antijen testi sonucu: Pozitif test COVID-19 ihtimaline işaret eder. Pozitif antijen test sonucunun PCR testi le doğrulanması gerekir. PCR test sonucu gelene kadar izolasyon ve korunma önlemleri mutlaka uygulanmalıdır.

Evde Antijen Testi Nedir & Nasıl Yapılır?
Mobil Sağlık Ekiplerimizi Bulunduğunuz Yere Gönderiyoruz. Hızlı Test Yapıyoruz.

Negatif antijen testi sonucu: Negatif olması COVID-19 olmadığını göstermez. Hastalığa ait belirti/bulgu veya COVID-19 hastasıyla temas öyküsü olan kişilerde negatif sonuç alınırsa mutlaka Evde PCR Test yapılması gerekir.

Deneyimli sağlık profesyonellerinden oluşan evde bakım ekiplerimizle evde, iş yerinizde siz neredeyseniz PCR, antijen ve antikor olmak üzere tüm Covid testleri için numune alıyoruz. Tüm Covid testlerine ait numuneyi olduğunuz yerde riske girmeden koruyucu donanıma sahip sağlık profesyonellerinden oluşan  mobil sağlık ekiplerimiz alıyor, sonuçları takip ediyor ve hızlıca sizlere ulaştırıyor. PCR Testlerinde ise sonuçları E-Nabız Portal üzerinden alabilirsiniz.

Etiketler :

evde antijen testi,evde antijen testi hizmeti,evde antijen testi nasıl yapılır,evde mobil sağlık

Şurada Paylaş :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.