Evde serum tedavisi hizmeti uzman ekibimiz tarafından İstanbul’daki tüm lokasyonlara verilmektedir. Tarafımıza gerekli bilgilendirme yapıldıktan sonra bulunduğunuz yere mobil sağlık ekibi yönlendirilir.

Hemen randevu oluşturmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

İstanbul Evde Serum Tedavisi

İstanbul’da evde serum tedavisi hizmeti oldukça yaygındır ve birçok sağlık kuruluşu bu hizmeti vermektedir. Bazı hastalarımız evini daha hijyenik bulduğu için evinde tedavi olmak veya vakitten tasarruf etmek isteyebilir.

Bu gibi durumlarda tarafımıza gelen istekler doğrultusunda eve  mobil sağlık ekibi yönlendirebiliyoruz. İsteğiniz üzerine hijyenik ve güleryüzlü profesyonel ekibimiz size destek sunmaktadır. Konu insan sağlığı ise en önemli unsurlar bilgi ve profesyonelliktir. Bilginin profesyonelce sunulduğu hizmetlerimiz dahilinde bireyler için en kaliteli hizmeti sunarken, sizlere en değerli şey olan zamanı kazandırıyoruz. Sağlık kuruluşlarında uzun süre yatma ve kalma derdinden sizleri kurtarıyoruz.

Evinizde serum tedavisi alırken aynı zamanda diğer işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Hastane ortamında rahat edemeyen  bireyler için evde serum hizmeti oldukça avantajlıdır.

Evde Serum Hizmeti Fiyatı

Evde serum hizmeti fiyatı verilen tedavi kalitesine, çalıştığınız kurum ve kuruluşa, tedavinin çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Ev ortamında sunduğumuz sağlık hizmetlerimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız sayesinde bireylere özel tedavi verirken elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Evde verilen tedavinin amacı, bireylerin rahatsızlıklarını en yüksek kalite çerçevesi içerisinde iyileştirmeye yöneliktir.

Özellikle bireylerin hastalık etkeninden uzaklaştırılması, enfeksiyon riskinden uzak şekilde tedavi görmesi amacı ile yapılan evde tedavi mutlaka profesyonel, bilgili ve uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Yapılan ve uygulanan bu tedaviler devlet kapsamı dışında özel bir hizmet olduğundan dolayı belirli bir ücrete tabii tutulur. Devlete ait kamu kurum ve kuruluşlarında aldığınız tedavi ve hizmete para ödememe hakkına sahipken, eve getirilen özel hizmete belirli bir ücret vermek ile yükümlüsünüzdür.

Bu miktar çok yüksek bir sayıya sahip değildir ancak verilen hizmete göre değişiklik gösterebilmektedir. Verilen hizmetin artması dahilinde, fiyatta da belirli bir artış görmek mümkündür.

Evde serum tedavisi için, hekiminizin belirlediği ilaçlara yönelik plan ve program yapılır. Bu plan ve program doğrultusunda evde serum hizmetine başlanır.

 Uygun fiyat güvencemiz sayesinde sıklıkla tercih edilen bir sağlık firmasıyız