HAKKIMIZDA BİLGİ EDİNİN

HAKKIMIZDA
istanbul evde pcr testi
Evde Mobil Sağlık Ekibi Hakkında

Tüm COVID-19 Testlerini Bulunduğunuz Lokasyonda Yapıyoruz!

Mobil Sağlık Ekiplerimizle PCR, Antikor ve Antijen Testi numunelerinizi evinizde veya işyerinizde alıyoruz. Kısa süre içerisinde test sonuçlarınıza E-Nabız üzerinden bakabilirsiniz.

Uzman Kadro
100%
Mobil Sağlık Ekibi
100%

Mobil Test Hizmetleri

Bulunduğunuz lokasyona mobil sağlık ekibi yönlendiriyoruz. Yerinde test işlemi uygulanmaktadır. Alınan numuneler anlaşmalı hastane ve labaratuvarlarda test edildikten sonra sonuçlar aynı gün içerisinde kısa sürede sizlere bildirilmektedir.

Uygun Fiyat

Test hizmetlerinde bütçe dostu uygun fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Detaylı bilgi almak için Acil çağrı merkezine veya destek hattına ulaşabilirsiniz.

Labaratuvar Hizmetleri

Mobil sağlık ekiplerimiz numuneyi alır ve Anlaşmalı labaratuvarlarımızda alınan numune, örnekler test edilir.

Avrupa Şafak Hastanesi Güvencesi

Anlaşmalı kurumlarımızdan olan Avrupa Şafak Hastanesi , mobil sağlık ekiplerimizi desteklemektedir. Hastane güvencesiyle testlerinizi yaptırabilirsiniz.

En İyi Test Hizmetini Sağlıyoruz

PCR Testi , Antikor Testi , Antijen Testi Hizmeti

Antikor Testi

Mobil sağlık ekiplerimiz ile bulunduğunuz konumda antikor testinizi gerçekleştiriyoruz

PCR Testi

Mobil sağlık ekiplerimiz ile bulunduğunuz konumda PCR testinizi gerçekleştiriyoruz

Antijen Testi

Mobil sağlık ekiplerimiz ile bulunduğunuz konumda PCR testinizi gerçekleştiriyoruz

Düşünceleriniz

Sıkça Sorulan Sorular

PCR Testi , Antikor Testi , Antijen Testi Neden Önemlidir? &  Test sonuçları ne zaman belli olur ? & PCR Testi ve antikor testi arasındaki farklar nelerdir ?

Antikor testi ile bilinmesi gereken noktalardan biri de, bunun bir antijen testi olmadığıdır. Antijen testleri, kişinin hasta olup olmadığını, yani akut enfeksiyonun varlığını ortaya koyan testlerdir. Antikor testleri ise kişinin daha önce enfeksiyonu geçirip geçirmediğini ve virüse karşı bağışıklık kazanıp kazanılmadığını tanımlamaya yöneliktir. Yani kişinin test yapıldığı anda hasta olup olmadığına dair bilgi vermez. PCR testi de virüsün genetik bilgisini, koronavirüsün ya da farklı bir virüsün hastayı enfekte edip etmediğinin sonucunu verir. PCR yöntemi enfekteyken, hastalığın antikoru oluşmamışken sonuç verir. Antikor testi, Covid 19’a yol açan SARS CoV- 2 virüsüne karşı vücudun bağışıklık sisteminin oluşturduğu total IgG tipi antikorları ölçmektedir. Yani bu hastalığa karşı bağışıklık olup olmadığını gösteren bir testtir. Boğaz ya da burundan örnek alınarak yapılan testten farklıdır, koldan kan alınarak çalışılmaktadır.

evde pcr testi

Anlaşmalı Kurum

Avrupa Şafak Hastanesi Güvencesi İle Mobil Sağlık Ekiplerimiz Hizmet Vermektedir.

Son Teknoloji Ekipmanlar

Ekiplerimiz Son Teknoloji Ekipmanlar Kullanmaktadır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

En İyi Test Hizmetlerini Veriyoruz!

PCR TESTİ
100%

Mobil Sağlık Ekiplerimizle PCR Testi numunelerinizi evinizde veya işyerinizde alıyoruz ve test işlemini gerçekleştiriyoruz

ANTİKOR TESTİ
99%

Mobil Sağlık Ekiplerimizle Antikor numunelerinizi evinizde veya işyerinizde alıyoruz ve test işlemini gerçekleştiriyoruz

ANTİJEN TESTİ
100%

Mobil Sağlık Ekiplerimizle  Antijen Testi numunelerinizi evinizde veya işyerinizde alıyoruz ve test işlemini gerçekleştiriyoruz